mcrp.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​

2 participanți

In jos

în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​ Empty în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​

Mesaj  Anca Amariei Mier Iun 13, 2012 5:13 pm

"Dragi studente,
am primit un mesaj-Certificare CIPR- de la doamna profesor Rogojinaru, care ne indică drept deadline al lucrării sfârşitul lui august, neapărat pentru a prinde etapa examinării din 1 octombrie 2012.
Deci propun să ne vedem cât mai repede posibil ca să stabilim toate etapele de lucru. Ştiu că vă aflaţi în faza finală de disertaţie, adică bucătăria lucrării, deci sugerez ca la întâlnirea din etapa presusţinere, nu ştiu ACUM dacă va fi 20, 21, 22 iunie să vorbim punctual pe un plan cu doritorii.
Propun să traduceţi, cei care doresc să aplice, potrivit regulilor deja stabilite titlul şi planul lucrării. De asemenea cred că ar fi bine să faceţi la lucrarea românească şi un rezumat.
Cu gânduri bune,
aştept veşti,
AMT"


Iar raspunsul meu a fost ca oricare dintre date este ok, cu conditia ca ora sa fie in jur de 18:00. Astept acum sa imi comunice ea exact.


Spor!

Anca Amariei

Mesaje : 89
Data de înscriere : 22/01/2011

Sus In jos

în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​ Empty Re: în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​

Mesaj  kristina Mar Iun 19, 2012 5:45 pm

S-a mai stabilit ceva concret in legatura cu aceasta intalnire (data, ora, sala)? Merci.

kristina

Mesaje : 15
Data de înscriere : 09/11/2010

Sus In jos

în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​ Empty Re: în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​

Mesaj  Anca Amariei Mar Iun 19, 2012 6:37 pm

nu.

Anca Amariei

Mesaje : 89
Data de înscriere : 22/01/2011

Sus In jos

în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​ Empty Re: în atenţia studenţilo​r care doresc certificar​e CIPR 2012- mesaj de la ANA-MARIA TEODORESCU​

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum