mcrp.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mesaj de la doamna Ana Maria Teodorescu

In jos

mesaj de la doamna Ana Maria Teodorescu Empty mesaj de la doamna Ana Maria Teodorescu

Mesaj  Anca Amariei Lun Mar 05, 2012 3:51 am

Stimatestudente,

acest mesaj se doreşte o recomandare pentru o bună colaborare în acest semestru şi un semn de primăvară......

Avem de finalizat două evaluări în această perioadă:

1. Practica de specialitate

2. Coordonarea de lucrări finale ale masteratului, adică disertaţii

Cele două seminarii se evaluează în acest semestru cu finalizare în 26 aprilie 2012,prin predarea mapei de materiale în timpul seminariilor la ora 17-20, în sala211.

Mapa de materiale pentru practică va conţine o adeverinţă de la locul de muncă sauunde s-a desfăşurat perioada de 60 de ore de internship, cu includereaatribuţiilor, cu o apreciere a activităţii, şi o fişă de autoevaluarereferitoare la aceste atribuţii în timp. Vă recomand ca atribuţiile, deci şi performarea să ocupe un grad relevantunui masterat, implicit de la organizare de eveniment mai sus.

Mapa pentru disertaţie trebuie să cuprindă un capitol de disertaţie, eu am propus la întâlnirea din februarie 23 sau 1 martie 2012 să fiestudiul de caz cu aspectele legate de metodologia cercetării, baza de date,metoda de cercetare şi câteva concluzii. Aceste aspecte rămân la latitudineacoordonatorului disertaţiei. Evaluarea se va face împreună cu coordonatoruldvs. Prezentarea capitolului se va face tot în 26 aprilie 2012.

În acest sens, aştept planul disertaţiei vizat de profesorul coordonator, până pe 8 martie 2012, ştiu nu este un dar prea plăcut, dar…...

În ataşament, voi face prima evaluare a lucrărilor finale, vă rog urmăriţi cu atenţie ataşamentul, el va face obiectul întâlnirii din 8 martie 2012, ora 17-20. În măsura în care nu puteţi participa la întâlnire, aştept planul prin poşta electronică , până joi 8 martie 2012, ora 22.

Dacă am omis ceva vă aştept mesajul cu eventuale corecturi......

Cu cele mai bune gânduri,

ANA-MARIATEODORESCU (anamete2002@yahoo.com)



Documentul de descarcat aici: http://www.fileshare.ro/49132253350.4

Anca Amariei

Mesaje : 89
Data de înscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum